skip to Main Content
NJOFTIM PER PUNESIME NE KATAR

๐Ÿ”” NJOFTIM PER PUNESIME NE KATAR๐Ÿ””
RESTORANT ME 5 YJE NE DOHA, KATAR
โ˜…โ˜…โ˜…โ˜…โ˜…
โ‡ฒ ๐Ÿ”– KERKOHEN STAF ME EKSPERIENCE NE POZICIONET :
๐Ÿ”น – KAMARIER – 800 USD
๐Ÿ”น – KAMARIERE – 800 USD
๐Ÿ”น – NDIHMES KAMARIER – 750 USD
๐Ÿ”น – BANAKIER – 800 USD
๐Ÿ”น – NDIHMES BANAKIER – 750 USD๐Ÿ”น – CASHIERE NE RESTORANT 800 USD
๐Ÿ”น – MIKPRITESE 800 USD
๐Ÿ”น – RESTORANT SUPERVISOR – 1088 USD / 4000 Qatari Riyal
๐Ÿ”น – MIKPRITESE NE RESTORANT – 818 USD / 3000 Qatari Riyal
Aplikantet e interesuar duhet te:

– Kene mbushur 20 vjec.

– Te kene njohuri te gjuhes angleze.

– Te jene te pajisur me pashaporte.

– Te kene eksperience pune .

Kompania mbulon:

๐Ÿจ Akomodimin & Ushqimin

๐ŸšŒTransportin nga puna ne banese.
Vizen & Bileten e udhetimit.PAGUANI KUR TE JENI TE PUNESUAR SELOS AGENCY – PARTNERI JUAJ
๐Ÿ”ฏKontrate pune 1 & 2 vjecare , mundesi promovimi dhe bonuse.
Mirepresim ne zyre per intervista aplikantet e interesuar!
โ˜Ž๏ธ Contact:
#Tel: 0684520600
#Email: office.selosagency@yahoo.com
#FB: SELOS Agency Recruitment Albania
#Skype: Selosagency2015
#Adresa: Rr e Kavajes, Condor Center, Kati 2 Tirane. ( Ish Parku i autobuzeve)

Back To Top