PUNESIM NE KROACI

🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_NE_KROACI_🌐 📍#KERKOHEN_4_PUNTORE_PATRIMI_MESHKUJ_DHE_FEMRA_ 📍#PAGESA_FILLON_ME_556_EURO_ 🎯KOMPANIA GARANTON: 🏡 AKOMODIM 🍞 USHQIM 🚌 TRANSPORT 🌺TE GJITHE APLIKANTET DUHET TE KENE: ✅ EKSPERIENCE E MEPARSHME NE POZICIONE TE NGJASHME PUNE ✅ GJUHA ANGLEZE E DETYRUESHME 🌼🔖#PUNESIM_I_SHPEJT💥🌠‼️ Contact ☎️Tel: +355 6834 36081📩Email CV to : office.selosagency@yahoo.com🔮FB: SELOS Agency Recruitment Albania🔮Skype: