🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_NE_KROACI_🌐

📍#KERKOHEN_4_PUNTORE_PATRIMI_MESHKUJ_DHE_FEMRA_

📍#PAGESA_FILLON_ME_556_EURO_

🎯KOMPANIA GARANTON:

🏡 AKOMODIM

🍞 USHQIM

🚌 TRANSPORT

🌺TE GJITHE APLIKANTET DUHET TE KENE:

✅ EKSPERIENCE E MEPARSHME NE POZICIONE TE NGJASHME PUNE

✅ GJUHA ANGLEZE E DETYRUESHME

🌼🔖#PUNESIM_I_SHPEJT💥🌠‼️

Contact

☎️Tel: +355 6834 36081
📩Email CV to : office.selosagency@yahoo.com
🔮FB: SELOS Agency Recruitment Albania
🔮Skype: Selosagency2015

Ju mirepresim ne zyre per intervista ne adresen:
Rr e Kavajes, Condor Center, Kati IIl Tirane.
Ish Parku i Autobuzave

PUNESIM NE KROACI