#PUNESIM_NE_GJERMANI
#MYNIH___ #BERLIN__ #FRANKFURT__ #GOTHA__ #BREMEN
VENDE PUNE NE FABRIKE #APLIKONI_TANI_ONLINE
#KERKOJNE_STAF:
#_VAJZA_DHE_DJEM_18_35_VJEC
PAKETIM
SISTEMIM
ETIKETIM
#PUNESIM_I_SHPEJT
#KONTRATA_PUNE_3_MUJORE
#PAGESA_2000_EURO_NE_MUAJ
#DOKUMENTET_QE_KERKOHEN:
Nuk duhet te kesh ekspuls nga vendet europiane.
Pashaporte te vlefshme .
Kerkohet njohuri mesatare e gjuhes angleze.
__________________________________________________
Firmosni kontraten e punes dhe punesohuni per sezonin Qershor – Shtator .
Nisjet do behen ne daten 28 Maj 2020 /
Ju mirepresim!
Kompania garanton asistence ne:
| Dokumentacion | Akomodim |
PAGUANI KUR TE JENI TE PUNESUAR
SELOS AGENCY
PARTNERI JUAJ
Contact
Tel: +355 6845 20600 / 355 6834 36081
Email CV to : office.selosagency@yahoo.com
FB: SELOS Agency Recruitment Albania
Skype: Selosagency2015
Ju mirepresim ne zyre per intervista ne adresen:
Rr e Kavajes, Condor Center, Kati IIl Tirane.
Ish Parku i Autobuzave

PUNESIM NE GJERMANI